Ne arayalım?

ARAMIZA KATILIN

BİZE ULAŞIN

Adres:

E-posta:

host/bin/bilisimlife.dll

iletisim@bilisimlife.net
 
denizhanyeni34
reklam
       
 1  
 0

internet editörlüğü ve sosyal ağ uzmanlığı hk.

Merhabalar.
Sayın Yetkili Internet Editörlüğü ve Sosyal Ağ Reklam Uzmanı internetteki tüm sosyal ağlarınızı yapılandırma, sayfalarını oluşturma, olanların tanıtımı, tüm forumlarda, ilan sayfalarında, makale ve BLOG sayfalarında günlük sınırsız şekilde haber yapma, google bilinirliliği, bununla ilgili tüm internet ortamında paylaşmak, sektörünüzdeki faaliyet gösteren platformlarda firmanızın tanıtımı, vereceğiniz bilgi döküman eşliğinde diğer rakip firmalar araştırılarak, planlı ve kurumsal nitelikte yeni pazar ve müşteri olanağı yaratmak... Sitenizle ilgili yorum görüşleriniz, imla kuralları ve kurumsal mantık ile pazarlanması ile tüm organizasyonlarda 7/24 aralıksız, şekilde tüm sosyal ağlarda ve tüm internet üzerinde ve sektörünüzdeki aile platformlarında her an sizin yerinize yapmaktayım.

 iyi günler syg.Mesaj 10.11.2013 10:47:48 tarihinde Rserit tarafından düzenlenmiştir.Mesaj 29.04.2016 22:19:53 tarihinde denizhanyeni34 tarafından düzenlenmiştir.

Imza yok!


 
Rserit
Developer
       
 963  
 245

Henüz dün Gelişen Adam'ın düzenlemiş olduğu Satışa Geldik seminerinde satış, pazarlama, sosyal medya uzmanlığı gibi konuları gördük. Gerçi anlattığınız şeylere yabancı değiliz, lakin profilinizi canlandırabiliyoruz. Hayırlısı olsun diyelim, kolay gelsin.

Developer.

 
Fatih
Öğrenci
       
 14  
 18

Bu mesleği çoğu yerde görmeye başladım...

Imza yok!