Ne arayalım?

ARAMIZA KATILIN

BİZE ULAŞIN

Adres:

E-posta:

host/bin/bilisimlife.dll

iletisim@bilisimlife.net
 
Rserit
Developer
       
 973  
 246

1. Uluslararası Marmara Robot Olimpiyatları Başlıyor

Selamlar,
Marmara Üniversitesi öğrencilerinin 26-27-28 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenleyeceği bu etkinliktir.Kendilerinden şöyle bahsetmişler:


Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Robot Kulübü MUFE Robotics tarafından bu sene ilki düzenlenecek olan 1. Uluslararası Marmara Robot Olimpiyatları, 26-27-28 Şubat 2016 tarihlerinde Marmara Göztepe Kampüsü’nde gerçekleşecektir.

Katıldığı her organizasyonda üstün başarılarıyla dikkat çeken MUFERobotics ekibi, bu kez uluslararası bir organizasyonla karşınıza çıkıyor. Türkiye’nin her kesiminden ve yurtdışından birçok lise ve üniversite öğrencisinin izleyici veya yarışmacı olarak katılabileceği organizasyonda, katılımcılar Alevli Labirent, Istanbul’un Fethi, Robotenis olmak üzere yeni ve Renk Seçen, Mini Sumo, Bayrak Yarışı, Jüri Özel ve Serbest olmak üzere de tanıdık kategorilerde robotlarını yarıştırabilme ve sergileyebilme fırsatı bulacaktır. Aynı zamanda katılımcılara etkin zaman geçirtmek adına yarışmalarla eş zamanlı gerçekleşecek olan kendi alanında uzman konukların sunacağı seminerler ve workshop etkinlikleri düzenlenmektedir.Eğer siz de ben çok iyi robot yaparım, her türlü kategoride yarıştırırım diyorsanız bu etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Buradan detayları öğrenip kayıt olabilirsiniz.

Developer.