Ne arayalım?

ARAMIZA KATILIN

BİZE ULAŞIN

Adres:

E-posta:

host/bin/bilisimlife.dll

iletisim@bilisimlife.net
 
Rserit
Developer
       
 963  
 245

Ücretsiz Bilge Adam kursu almak ister misiniz? (Bilge Adam - IŞKUR Ortaklığıyla)

Merhabalar,
Bilge Adam'da çalışan Kariyer Koçu arkadaşım Mesut Öner'in bana duyurusunu aynen sizlere aktarıyorum, faydalı olacağını düşünüyorum.

Başlangıç Notu: Eğer kursu almak istiyorsanız öncelik olarak Mesut Öner'e mail atmanız gerekmektedir. Aşağıda iletişim adresi var.


Merhabalar,

Bilge Adam – ÇSGB (Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı) ortaklığıyla gerçekleştirilen NBUY(Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme) Programı için Bilge Adam Şirketi olarak yakın zamanda ve kısa periyotlarla ilerleyen zamanlarda açılacak YAZILIM gruplarımız için kursiyer ihtiyacımız oluşmuştur. Şu anda Kariyer Koçu unvanı ile hem yazılım eğitimi hem de mentorluk yapıyorum. Ileriki tarihlerde açılacak yeni gruplar için de aynı görevi üstleniyor olacağım.

Programdan kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Eğitim %100 bursludur (ücretsiz). 
  • Eğitim süresince kursiyerlerin Genel Sağlık Sigortası ÇSGB tarafından yapılmış olacaktır.
  • Eğitim süresince kursiyerler ÇSGB'den gün başı 20TL dolaylarında bir ödeme alacaklardır.
  • Eğitim şu an için yalnızca Bilge Adam Bakırköy Şube’de olup, ilerleyen zamanlarda KadıköyBeşiktaş vb. şubelerde de açılma ihtimali vardır.
  • Eğitimler haftaiçi 5 gün boyunca günde 6 saat olup yaklaşık 4,5 ay kadar sürmektedir.
  • Eğitim Yazılım ve Veritabanı konularından oluşmaktadır.

Eğitime katılabilmek için Çalışma Bakanliğının zorunlu tuttuğu bazı şartlar vardır. Bunlar;

  • Herhangi bir sayısal lisans bölümünden ya da ön lisans Bilgisayar Programcılığı vb. bölümlerden mezun olmuş olmak (mezuniyete az dersi kalanlar da aşağıdaki e-mail üzerinden benimle iletişime geçebilirler).
  • Eğitim süresince bir işte çalışmıyor olmak.
  • 32 yaş altında olmak.

Eğer ilgili şartları sağlıyor ve yazılım dünyasına giriş yapmak istiyorsanız CV’niz ile birlikte mesut.oner@bilgeadam.com adresine e-mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz. Normalde yüksek meblalara satın alınan bu eğitimden eğer çevrenizdeki kişilerin de ücretsiz yararlanmalarını istiyorsanız iletiyi paylaşabilirsiniz. Teşekkürler.Dikkatli okuduysanız, hem ücretsiz kurs göreceksiniz hem de gün başına 20 TL alacaksınız :)
Kaçırmayın derim.Mesaj 26.04.2016 13:26:37 tarihinde Rserit tarafından düzenlenmiştir.

Developer.