Ne arayalım?

ARAMIZA KATILIN

BİZE ULAŞIN

Adres:

E-posta:

host/bin/bilisimlife.dll

iletisim@bilisimlife.net
 
Hasan gny
IT Sorumlusu
       
 1  
 0

DeskGate Personel İzleme ve Uzaktan bağlantı

Merhabalar,

DeskGate Teknoloji şirket içindeki kontrolünüzün artması için 15 yılı aşan sektör tecrübesiyle alanında uzmanlaşmış ilk ve tek yerli üründür.
Sizlere personel verimliliğini arttırmak ve verilerinizi güvende tutmak amacıyla oluşturduğumuz çözümlerden bahsedeceğiz

Kullanıcı Aktivitelerini Kontrol Etme

Personel bilgisayarları üzerinde kullanıcıları canlı olarak veya kayıt altına alarak izleyebilir, aktivitelerini de raporlar halinde görüntüleyebilirsiniz.
DeskGate, bilgisayar ile çalışan personelin aktif olduğu süreleri karşılaştırmalı olarak raporlar ve şirket içi performans değerlendirmelerinde raporları ile sizlere yardımcı olur
Web ve Application yasaklama özellikleri sayesinde bilgisayar başında geçirilen verimli çalışma süresini arttırır. Özellikle personeliniz bilgisayar sistemlerini iş harici özel bir amaç ya da yasadışı içeriklerle kullanılmasına engel olur.
Yapılan yazışmaları kayıt altına alarak şirket içi verilerinizin güvenliğini en üst düzeye çıkartır, USB yasaklama özelliği ile verilerinizin dışarıya taşınmasını engelleyebilirsiniz.

-Uzak Bağlantı
Deskgate, bilişim sistemleri yönetiminin ayrılmaz bir parçası olan uzaktan bağlantı (Remote Desktop) sistemini en verimli ve en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.
Uzak bağlantı ile dosya transferlerini güvenli ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.
Ticket sistemi ile personel bilgisayarlarından gelen yardım ve destek ihtiyaçlarını kayıt altına alır, hızlı çözümler üretmenizi sağlar.Sirketinizin kontrolünü DeskGate ile elinize alın
Î
Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

www.deskgate.com
https://www.youtube.com/watch?v=eWTflgSMZpU
https://www.youtube.com/channel/UCp3EcLFt0sSF4-iTqeV71Zg

Bu gönderiyi 24.10.2018 11:44:50 tarihinde Rserit düzenledi.

?mza Yok!