Ne arayalım?

ARAMIZA KATILIN

BİZE ULAŞIN

Adres:

E-posta:

host/bin/bilisimlife.dll

iletisim@bilisimlife.net
 
Rserit
Developer
       
 880  
 233

ISA Server Firewall Client

Merhabalar.
ISA Server için güvenlik duvarı istemcisi (firewall client) istemcisi isteğe bağlı olarak Microsoft ISA Server tarafından korunmaktadır, istemci bilgisayarlara yüklenebilir. ISA Server için firewall client gelişmiş güvenlik, uygulama desteği ve istemci bilgisayarlar için erişim kontrolü sağlar. Bu, TCP ve UDP kullanan Windows uygulamaları için kimlik doğrulaması sağlar. Windows'un ikincil protokollerini destekler ve ISA Server günlükleri için kullanıcı ve uygulama bilgileri sağlar.

Firewall client eklentisini çalıştıran bir istemci bilgisayarda bir istekte bulunduğunda, hedef Firewall Client yazılımı ile değerlendirilir ve dış istekleri işleme için ISA Server bilgisayarına yönlendirilir. Spesifik bir yönlendirme alt yapısı gereklidir. Eklenti, istemci tarafından sunulan kimlik doğrulama için kimlik bilgileri ile ISA Server bilgisayarı üzerinde bir güvenlik duvarı politikası oluşturmasını sağlayarak, kullanıcı bilgilerini gönderir.

Hepsi bir yana, ISA Server konumlarına bağlı olarak, müşteriler için doğru olan Web proxy ayarlarını almak için WPAD kullanarak DNS veya DHCP girdilerini, Güvenlik Duvarı istemci bilgisayarlar için otomatik bularak yapılandırmanızı sağlar.

Başlangıçta versiyon yazmadım çünkü bir çok versiyonu destekliyor. Şöyle ki, Firewall Client, ISA Server 2000, ISA Server 2004 Standart/Enterprise Edition, ISA Server 2006 Standart/Enterprise Edition üzerlerinde çalışır.

Ayrıca desteklenen OS'lar ise Windows 2000/XP/Vista/7/Server 2003'tür.

Firewall Client eklentisini buradan indirebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Developer.


 
Usurname
Öğrenci
       
 25  
 55

ISA server kullananlar için olmazsa olmaz. Teşekkürler.

Noname.