Ne arayalım?

ARAMIZA KATILIN

BİZE ULAŞIN

Adres:

E-posta:

host/bin/bilisimlife.dll

iletisim@bilisimlife.net
 
Rserit
Developer
       
 959  
 244

kardesokullar.com - Köy okulları yardım platformu

Merhabalar.
Bilinir ki bu ülkede okumak isteyen bir çok gencimiz bulunuyor. Ancak yine bilinir ki ya kız çocukları okullara gönderilmez, ya da maddi durumlar el vermez. Genellikle köy okullarında bu tür sıkıntılar bolca görülür. Türkiye'deki bütün okulları kapsayan, köy okullarına destek ve oradaki öğrencilerin okumaları için yardım etmek amacıyla harekete geçen kardesokullar.com, bir çok öğretmene sesini duyurması için imkan tanıyor.Farklı yerlerdeki bir çok öğretmen, çeşitli problemlerini bu platformda anlatıyor. Ne gibi problemler derseniz, örnek ile 5 tane maddi durumu iyi olmayan, ihtiyaçları olan öğrenciniz olsun. kardesokullar.com sizin bu derdinizi anlatmanızda yardımcı oluyor. Genellikle okul kapsamında yapıldığ için daha fazla yardım malzemeleri gerekmektedir.

Bizim bugün israf ettiğimiz her şeye, onlar orada muhtaç. Küçük bir örnek, bir adet sabuna dahi ihtiyaçları var. Kış olduğunda öğrencilerin giyecek pek şeyleri yok, giyeceği bırakın ayaklarında imkanları olmadığı için lastik giymek zorunda kalıyorlar. Sizce de bir yardım eli gerekmiyor mu?

Köy okulları yardım platformu olan kardesokullar.com, her yerde il mevcut olmak üzere bir çok öğretmen için sesini duyurma yeri. Duyarsız kalmak bir intihar sayılabilir.

BilişimLife.net olarak kardesokullar.com kapsamında yapılan yardımlara her zaman destek vereceğiz. Site genelinde çeşitli okullar için organize olacağız ve elimizden geleni yapacağız. Inanıyorum ki davetiye duyurulduğunda sağır ve kör olmayan bir insan çıkacaktır.

Saygı ve sevgilerimle.Mesaj 15.12.2012 15:20:17 tarihinde Rserit tarafından düzenlenmiştir.

Developer.


 
Enes
Emekçi
       
 219  
 134

Bu platformun böyle yerlerde tanıtıma ihtiyacı var. Çabalarınızı gözlemliyorum, harika bir iş çıkartıyorsunuz.

Emekci.