Ne arayalım?

ARAMIZA KATILIN

BİZE ULAŞIN

Adres:

E-posta:

host/bin/bilisimlife.dll

iletisim@bilisimlife.net
 
EGuven
Yazmam??
       
 43  
 29

Forum Kuralları


- BilişimLife'a kayıt olabilmek için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.
- Göndermiş olduğunuz her ileti yöneticilerimiz tarafından izlenmektedir. Mesaj herhangi bir suç ya da hakaret unsuru içeriyorsa mesajın kaldırılmasının gecikmesi halinde yöneticilerimiz sorumlu tutulması mümkün değişdir.
- Yazılıan her mesaj o kullanıcının kişisel görüşü olup, herhangi bir şekilde BilişimLife'ı bağlamamktadır.
- Dil, cins, cinsiyet, ırk ayrımına neden olacak herhangi bir içerik gönderilmesi ve benzeri davranışlar hoş karşılanmamaktadır. Bu tür davranışları yapan üyelerimizin hesapları silinecektir.
- Gönderilen her içerik, kullanıcı bilgisi ve kullanıcıya ait IP bilgisi ile birlikte kayıt edilmektedir. Bu bilgileri görebilme yetkisi sadece yöneticilerimize ait olup, bu bilgiler üçüncü kişiler tarafından paylaşılmamaktadır.
- Forum başlıkları içine açılan konular yöneticilerimiz tarafından daha ilgili olduğu düşünülen diğer başlıkların altına haber vermeden taşınılabilir.
- BilişimLife dilimizin doğru ve düzgün kullanılmasını teşvik etmektedir. Bu sebeple iletilerinizin dil bilgisi kurallarına, yazım kurallarına uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Türkçemizi bozuk kullanan kullanıcılarımızın mesajları silinecektir ve tekrarlanması durumunda hesapları dondurulacaktır.
- Kullanıcılarının mesajlarının altında kullanabilmeleri için bir imza bölümü sağlanmıştır. İmza içeriği bahsettiğimiz kurallara aykırı olan kullanıcılarımızın imzaları haver vermeden değiştirilebilir, ya da imzanız nedeniyle forumdan uzaklaştırılmanız mümkün olabilir.
- Sistemimize üye olurken verdiğiniz bilgiler diğer üyeler tarafından profil sayfanızda görülebilir. Bu sebeple burada vereceğiniz bazı bilgiler diğer üyeler tarafından beklemediğiniz şekillerde kullanılabilir. BilişimLife bu durumda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
- Sizin ile benzer sorunları yaşayan kullanıcıların da çözüme kolayca ulaşmasını sağlamak ve forumun kirlenmemsi amacıyla konu başlıklarını "Acilll", "Yardım Edin" ya da benzeri ifadeler kullanmak yerine lütfen sorununuzun ne olduğunu belirtin. Bu tip ifadeler yardım alma sürenizi kısaltmayacağı gibi pek çok kullanıcının mesajınızı okumaması için iyi bir neden teşkil etmektedir.
- BilişimLife herhangi bir ürün ya da hizmetin reklamının yapılacağı bir alan değildir. Bu sebeple reklam içerikli mesajlarınız yayından kaldırılabileceği gibi gerektiği durumlarda kullanıcı hesabınıza erişiminiz durdurulabilir.
- BilişimLife Forumları'nda ilanlarını bulabilmeniz amacıyla açılmış bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümde karşılaştığınız ilanlarla BilişimLife'ın bir ilgisi olmamakta ve ilan sadece o kullanıcı tarafından oraya açılmıştır.
Önerilen yöntem ve çözümlerin, donanımınıza ya da verilerinize vereceği olası Îhasar ve kaybından dolayı, BilişimLife sorumlu tutulamaz.
- BilişimLife'da yönetici olarak görev yapmakta tüm üyelerimizin bu görevleri Kadromuz sayfamızda belirtilmiştir. -
- Herhangi bir sorunda yöneticilerimizle iletişime geçmek konusunda çekinmeyiniz.
- Sistemimize üye olarak mesaj gönderdiğiniz taktirde bu kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.
- Eğer bir şikayet veya öneriniz varsa iletişim kısmından bizimle irtibat kurabilir veya iletisim@bilisimlife.net adresine mail atabilirsiniz.

BilişimLife Yönetimi

Mesaj 08.03.2017 22:56:46 tarihinde Rserit tarafından düzenlenmiştir.

Bili?imLife.net Üyesi


Bu konu kilitlenmiştir. Yani cevap yazamazsınız.